Logo
Anadolu : 0850 346 5868
Avrupa : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Ana SayfaHakkımızdaHizmetlerimizReferanslarımızKurumsalBireyselGaleriVideoİletişim

Hakkımızda

1968 yılında Uysal Nakliyat şirket grubu İstanbul merkezli olarak Uysal Nakliyat A.ş ünvanı ile yarım asrı aşan bir tecrübeyle nakliyat sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.

100’in üzerinde irili ufaklı nakliye aracımızla yurt içinde sektörün önde gelen ve aranan markalarından biri olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz

Bugün itibarı ile Türkiye genelinde 81 şubemiz ve 260 uzman personelimiz nakliyat depolama ve lojistik alanlarda hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Taşımacılık sektörü faaliyetlerimiz dışında, Depolama, Paketleme ve Evden eve nakliyat sektörlerinde faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Uysal evden eve nakliyat vb. hizmetlerimizde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan faaliyetlerinde elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir nakliye şirketi olmak.

Uysal nakliyat evden eve nakliyat sektöründe çalışanlarını ve müşterilerini her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir nakliyat şirketi olmak.

Bu yazı admin tarafından 4 sene önce yazıldı.

Yoruma kapalıdır.

× WHATSAPP