Logo
Anadolu : 0850 346 5868
Avrupa : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Ana SayfaHakkımızdaHizmetlerimizReferanslarımızKurumsalBireyselGaleriVideoİletişim

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Firmamız geniş araç filosu ile personel işçi kadrosu ile ev ve işyeri nakliyatlarınızda daima yanınızda. Eşyalarınızın UYSALde olması için sigortalıyor aynı zamanda Bakırköy Evden Eve Nakliyat firması olarak müşterilerimiz için taşıma işlemlerini onları yormadan ve zahmete girmeyecekleri şekilde gerçekleştiriyoruz. Sizlere en kaliteli ve en Güvenli hizmeti sigortalı olarak sunmaktayız. Bunun yanı sıra bünyemizde her zaman hazır bulunan uzman personel kadromuz taşıma için her türlü konuda yanınızdadır. Temel ilkelerimiz arasında: – Koşulsuz müşteri memnuniyeti – Müşterilerimize karşı sorumluluk bilinci – Sürekli gelişim – Uzmanlığını teknoloji ile birleştiren bir ekibimiz.

Hizmetlerimiz, uzman ve deneyimli kadromuzla, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacı ile kanuni hak ve menfaatlerini önemseyerek ve daima koruyarak, hiçbir gecikme, cezai durum ve infiale düşürmeden hizmetlerimizi minimum sürede sonuçlandırmaktayız. Taşımacılığımızda hiçbir gecikme yaşanmamasına özen gösteriyoruz. Konusunda uzman personel kadromuz ile yedi gün yirmi dört hizmet verebilmekteyiz. Ekiplerimiz her türlü ev nakliye problemine cevap verecek niteliktedirler ve bunun için eğitilmişlerdir. İçinizi rahat tutabileceğiniz bir nakliyat firması anlayışı ile sizleri bizimle iş yapmaya davet ediyoruz..

bakırköy evden eve nakliyat

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Yeni evinize isteyeceğiniz elemanımız ile evinizde taşınacak bütün eşyaları görerek kamyon büyüklüğüne ve sigorta bedeline karar veriyoruz. Daha sonra uzman incelemesi ayni zamanda hizmet elemanlarının seçimini de yaparak sizlere yeni ev taşımada çok özel itina görecek eşyaların tespiti de uzman incelemesi görevleri arasındadır. Bu hizmetimiz ücretsizdir. Siz müşterilerimiz buna herhangi bir ek ücret ödemeden biz gelip taşınacak ürünleri gelip belirlenmesinde yardımcı oluyoruz. Nakliye gününüz ve saatinizi kararlaştırdıktan sonra sözleşme yapıyoruz. Sağlam paketlemeler yaparak eşyalarınızın herhangi bir hasar olmadan gideceği yere ulaştırıyoruz.

Bakırköy Evden Eve nakliyat Şirketleri

Eşyalarınıza bir zarar gelmemesi için ve sözleşme de verilen zamana göre minimum bir zaman diliminde eşyaları gideceği yere ulaştırıyoruz. Bakırköy evden eve nakliyat sizlere kolay bir taşınma işleminin kapılarını açıyor. Bakırköy evden eve nakliye ile rahatlıkla taşınabilirsiniz. Evden Eve Nakliyat firmamız kendi sektöründe yer edinmiş olup uzman tecrübelerini ve personel kadrosu ile verdiği hizmeti layığı ile yerine getirmeyi amaçlıyor. Böylece sizlerin memnuniyetini kazanmayı hedefliyoruz.

Bu yazı admin tarafından 4 sene önce yazıldı.

Yoruma kapalıdır.

× WHATSAPP