Logo
Anadolu : 0850 346 5868
Avrupa : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Ana SayfaHakkımızdaHizmetlerimizReferanslarımızKurumsalBireyselGaleriVideoİletişim

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat işi konusunda yılların bize kazandırdı deneyimi, siz değerli müşteriler ile paylaşmaktan gurur duyan firmamız, gerçekleştirdiği tüm işlemlerde, memnuniyetinizi kazanacağından emindir. Kalite anlayışını nakliye hizmetleri ile birleştiren firmamız, bu ilkesinden asla ödün vermemektedir. Kaliteli hizmetin yanına, UYSAL ve düşük maliyetleri de ekleyen firmamız sunumlarında bu temel ilkelerin ışığında hareket etmektedir.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Nakliye hizmeti sunumunu bir sanat olarak gören firmamız, bu konuda her müşteriye aynı titizlik ile yaklaşmaktadır. ümraniye evden eve nakliyat hizmetleri sunumunda hizmeti talep eden siz değerli müşterilerimizin yapması gereken tek şey, bir kenardan işlemlerimizin tamamlanmasını beklemektir. Taşıma işlemi gerçekleştirilecek eşyaların ilk keşiflerinin yapılmasından ambalajlanmasına kadar tüm sorumluluk ve iş gücü firmamıza aittir. Ayrıca ambalajlama işlemlerinin tamamlanarak konusunda deneyimli personelimiz tarafından eşyaların araca yüklenmesi ve araç içerisinde uygun şekilde sabitlenerek hasar görmelerinin engellenmesi sorumluluğu da yine firmamıza ait bulunmaktadır. Özellik ile nakliyesi gerçekleştirilecek eşyaların uygun nitelikteki malzemeler ile paketlenmesi firmamızın önemle üzerinde durduğu konuların başında gelmektedir. Eşya cinslerinize göre paketleme malzemesi kullanılmak ile birlikte, bu malzemeler uygun nitelikte karton ya da köpük kutular, hava kabarcıklı naylon muhafaza ve koruma kaplama malzemeleri ve kalın ve yumuşak dokuda battaniye olarak tabir edilen muhafaza ve koruma malzemeleridir. Nakliyesi gerçekleştirilecek eşyaların uygun nitelikteki araca yüklenerek sabitlenmesine müteakip, eşyalar boşaltma işleminin yapılacağı adrese ivedilik ile ve Güven içerisinde götürülecektir. Eşyaların paketlenmesi ve yüklenmesi aşamalarında gösterilen hassasiyet, boşaltma ve yerleştirme konusunda da aynı titizlik ile yerine getirilecektir. Sayılan tüm işlem aşamalarında eşyalarınızda meydana gelebilecek hasarlar, firmamız tarafından yaptırılacak sigorta kapsamında, gerekli prosedürlerin tamamlanmasına müteakip, ivedilik ile karşılanacaktır. Siz değerli müşterilerimiz ile varılan ilk anlaşma hususlarına bağlı kalarak, hizmet sunumu sonunda bir fiyat farkı ödemesi ya da olumsuz tavırlar sergilenmesi gibi bir durum asla söz konusu olmamaktadır.

Ümraniye Evden Eve Taşıma

Sunduğumuz her türlü nakliye hizmeti, ilk başlangıç anından son aşamaya kadar tamamen sizin ve firmamızın kontrolünde gerçekleştirilerek neticelendirilecek ve bu husus ümraniye evden eve nakliyat farkı olarak firmamız lehine dönüş yapacaktır.

Bu yazı admin tarafından 4 sene önce yazıldı.

Yorum Yapın

× WHATSAPP