Logo
Anadolu : 0850 346 5868
Avrupa : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Ana SayfaHakkımızdaHizmetlerimizReferanslarımızKurumsalBireyselGaleriVideoİletişim

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Esenyurt evden eve nakliyat firmamız tüm eşyalarınızı son derece özenli ve dikkatli bir şekilde hiç birisinin zarar görmesine imkân tanımadan taşınacağınız adrese nakliyesini sağlar. Müşterilerimiz ile yapmış olduğumuz nakliye sözleşmesine istinaden tüm eşyalarınız nakliye sözleşmemiz kapsamında taşır. Esenyurt Evden Eve Nakliyat yalnızca eşyalarınızın araca yüklenerek diğer adrese götürülmesi işlemlerini yapmamakta bunun yanında paketleme, elektrik aksamlarının ve mobilyaların demontaj ve taşınılacak yerdeki montaj çalışmalarını da yürütmektedir. Tüm nakliye süreçlerimiz alanında uzman ve eğitimli personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Almış olduğumuz tedbirlere rağmen eşyalarınız nakliye sigortası ile sigortalanarak emniyet tedbirlerimizi % 100’ e çıkartıyor ve sizlerin taşınma esnasında mağduriyet yaşamaması için elimizden geleni yapıyoruz. Müşteri beklentileri ve bu beklentilere göre hizmet planımızı şekillendirmek birinci önceliğimiz olup sizlerin öneri, talep ve şikâyetleri doğrultusunda çalışmalarımızı yürütüyoruz.

esenyurt evden eve nakliyat

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Esenyurt Evden eve nakliyat işlemlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi de paketleme işlemleridir. Eşyalarınızın nakliye sırasında kırılma, çizilme, parçalanma gibi olaylara maruz kalmaması için paketleme konusunda uzman elemanlarımız eşyalarınızı standartlara uygun olarak ambalajlamaktadır. Nakliye firması araştırmalarınızda uygun fiyat ve kaliteli referanslarımızı gördüğünüzde bizimle çalışmaya karar vereceğinizden eminiz. Ev taşıması uzmanlık isteyen bir nakliye koludur. Müşterilerin bir nakliye firmasında aramaları gereken hususlardan biri de nakliye iş kolu ile ilgili sertifikalara sahip olunup olunmadığıdır. Esenyurt Nakliyat ulaştırma bakanlığı mevzuatlarına uygun sertifikalı bir firma olarak tüm eşyalarınızı yasal prosedürlere uygun olarak taşımaktadır.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Müşterilerimize vermiş olduğumuz UYSALin kalıcı olmasına çalışıyor ve bunun için sektördeki en son gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Sizin eviniz bizim evimiz sizin eşyanız bizim eşyamız anlayışıyla hareket ediyoruz. Esenyurt Evden Eve Nakliyat kesinlikle her türlü yasal prosedürlere uygun olarak çalışan ve ekipman açısından tam donanımlı bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Evden eve taşımacılıkta gerekli olan tüm izinleri almış ve geniş araç filosundaki araçlarını taşınma işlemlerini daha sağlıklı yürütebilmek için revizyona tabii tutmuş olarak siz değerli müşterilerimize kesintisiz olarak hizmet veriyoruz.

Bu yazı admin tarafından 4 yıl önce yazıldı.

Yoruma kapalıdır.

× WHATSAPP