Logo
Anadolu : 0850 346 5868
Avrupa : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Ana SayfaHakkımızdaHizmetlerimizReferanslarımızKurumsalBireyselGaleriVideoİletişim

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat işi tercihlerinde, hizmet sunumu konusunda, sektörde faaliyet gösteren, emsallerine göre her zaman bir adım önde olan işletmemiz, sunduğu kaliteli hizmet sayesinde her geçen gün ailesine yeni bireyler katmaktadır. Nakliye sektöründe kaliteyi ekonomi ve UYSAL ile buluşturan işletmemiz, müşteri memnuniyeti denilince akla ilk gelen firma olma özelliğini hiçbir zaman kaybetmemiştir. Taşınacak eşyanın durumu ya da hacmi ne olur ise olsun, işletmemiz her durumda gereken hassasiyeti göstererek nakliye işlemini kendi işimiz olarak görmektedir. Evden eve nakliyat işi sunumu, işletmemiz tarafından tamamen profesyonel bir ekibin nezaretinde gerçekleştirilmekte ve olası aksaklıklar bu sayede bertaraf edilmektedir.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat hizmetleri sunumu başlangıcında, firmamız tarafından, ilk olarak teknik personel olarak adlandırılan taşıma konusunda tecrübeli yetkili arkadaşımız adresinize gönderilmektedir. Teknik personelimiz sizin göstereceğiniz ve taşınmasını istediğiniz eşyalarınızı inceleyerek kayıt altına almaktadır. Eşyalarınızın demonte işlemleri talep edilmesi halinde ayrı olarak not alınmakta ve ayrı olarak paketlenmesi planlamaya dahil edilmektedir. Bu durumdaki eşyalar bulunduğunuz konuttan özen ile ve numara verilerek sökülmekte ve ambalajlanmaktadır. Sökümü yapılan eşyalar, yeni adresinizde sizin göstereceğiniz yere aynı şekilde monte edilmektedir. Geri kalan bütün eşya grupları için ayrı ayrı paketleme seçenekleri belirlenerek uygun paketleme malzemesi keşfi yapılmaktadır. Yapılan bu çalışmaların genel adı keşif olarak belirtilmektedir.

Sultanbeyli Evden Eve Taşıma

Eşyalarınızın tüm çeşitleri tek tek kayıt altına alınmakta, kayıt altına alınan tüm eşyaların paketleme seçimleri belirlenmekte ve eşyaya uygun nitelikte paket seçimine özen gösterilmektedir. Amacı dışında paketleme yapılarak eşyaların zarar görmesi yapılan bu değerlendirme ile engellenmiş olmaktadır. Liste altına alınan tüm bu işlemler onayınıza sunularak sözleşme hazırlanmak üzere teknik personelimiz işletmemize gelmektedir. İşletmemizde eşyanızın miktarı, paketleme durumu ve taşıma işleminin yapılacağı araç cinsi belirlenmektedir. Ayrıca eşyanıza ait sigorta durumu da sözleşme hükümlerine dahil edilmektedir. Hazırlanan sözleşmede nakliye bedeli de belirtilerek imza altına alınmak üzere tarafınıza sunulmaktadır.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde kaliteli sunum anlayışını müşteri memnuniyeti ile birleştiren işletmemiz, tercihiniz doğrultusunda UYSAL ile nakliye işiniz gerçekleştirecektir.

Bu yazı admin tarafından 4 sene önce yazıldı.

Yorum Yapın

× WHATSAPP