Logo
Anadolu : 0850 346 5868
Avrupa : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Ana SayfaHakkımızdaHizmetlerimizReferanslarımızKurumsalBireyselGaleriVideoİletişim

Şile Evden Eve Nakliyat

Şile Evden Eve Nakliyat işi firmamız tarafından titizlik ile yerine getirilen bir hizmet sunumudur. Personelimiz, ambalaj malzemelerimiz ve taşıma işleminde kullanılan araçlarımız, sektörde konu ile ilgilenen rakiplerimiz ile aramızda olan en büyük farkın göstergesidir. Tüm çalışmalarında aynı titizliği gösteren firmamız, hiçbir zaman eşya ve nakliye mesafesi ayrımı yapmadan hizmet sunumlarına devam etmektedir. Firmamız eşyanızın cinsi, taşıması yapılacak konutun durumu ya da kat farkı ve taşınacak eşyanın mesafesi konularında sizin istekleriniz doğrultusunda, kaliteli nakliye hizmetini kesintisiz, ekonomik, hızlı ve Güvenilir bir şekilde yerine getirecektir.

Şile Evden Eve Nakliyat

Nakliye işlemi talep edilen eşyaların taşınmasında kullanılacak yöntemlerin ve taşıma işlemi gerçekleştirilecek aracın belirlenerek yüklemede kullanılacak personel ya da araçların temin edilmesi tamamen firmamız tarafından gerçekleştirilecek işlemlerdir. Tüm bu işlemler profesyonel bir ekip tarafından tarafınıza sunulacak hizmetin göstergesi olarak algılanabilir. Öncelik ile talep etmeniz halinde, konutunuzda bulunan eşyaların nakliyeye hazırlanması amacı ile bir ön çalışma yapılması gerekmektedir. Bu amaç doğrultusunda sizin uygun göreceğiniz bir tarih ve saatte, firmamız personeli ön çalışmayı yapmak üzere konutunuza gelecektir. Tamamen sizin nezaretinizde ve belirteceğiniz özel hususlar kapsamında çalışmalarını sürdüren ekibimiz, çok kısa süre zarfında ön çalışma olarak adlandırılan bu işlemleri tamamlayacak ve taslak bir sözleşme hazırlayarak onayınıza sunacaktır. Hazırlanacak bu taslak sözleşmede tüm eşyalarınız tek tek listelenecek ve tüm eşyalarınızın ambalajlama durumları belirlenecek ve yükleme işlemi ile sigorta işlemleri hakkında bilgiler verilecektir. Tarafınızca okunup anlaşılan bu taslak sözleşmeye onay vermeniz halinde, en kısa sürede geri dönüş yapılmak üzere personelimiz evinizden ayrılacaktır. Şile Evden Eve Nakliyat hizmetleri sunumu işlemleri, hazırlanan bu taslak sözleşme doğrultusunda gerçekleştirilmek üzere firmamızca yapılacak değerlendirmenin ardından asıl sözleşme iki suret olarak hazırlanacak ve tarafınıza imza altına alınmak üzere getirilecektir. Her iki tarafça sözleşmenin imzalanmasına müteakip, taşıma işleminiz belirtilen şartlar dahilinde sorunsuz olarak gerçekleştirilecektir.

Şile Evden Eve Nakliyat

Gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizde, her zaman kaliteli sunumu UYSAL ve ekonomi ile birlikte tarafınıza ileten firmamız, hizmet sunumunun sonucunda ilkeleri konusunda haklı olduğunu kanıtlayarak memnuniyet dileklerinizi kabul edecektir. Bu da firmamızın Şile Evden Eve Nakliyat farkı olarak sektörde yerini alacaktır.

Bu yazı admin tarafından 3 yıl önce yazıldı.

Yorum Yapın

× WHATSAPP