Logo
Anadolu : 0850 346 5868
Avrupa : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Ana SayfaHakkımızdaHizmetlerimizReferanslarımızKurumsalBireyselGaleriVideoİletişim

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat olarak bir nakliye hizmetinde aradığınız her şeyi firmamızın vermiş olduğu hizmetlerde bulacağınızdan eminiz. Her türlü nakliye ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasitede olan firmamız bünyesinde çalışan tüm personelimiz eğitimli ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Geniş araç filomuz içinde yer alan tüm araçlarımız tam donanımlı olarak siz değeri müşterilerimize hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti en birinci önceliğimizdir. Bizimle çalışarak ayrıcalıklı olmanın farkını yaşayacaksınız. Şirketimiz ücretsiz eksper hizmetleri sunmakta ayrıca tüm eşyalarınız nakliye öncesinde sigortalanmaktadır. Nakliye esnasında eşyalarınıza zarar gelmesi halinde zararınız profesyonel sigorta şirketleri tarafından tanzim edilmektedir. Taşınacak olan mobilya eşyalarınızın demontajı ve gideceğiniz yerde tekrar montajı, tüm elektrikli ve beyaz eşyalarınızın tesisat sistemlerinin sökülmesi ve takılması paketleme, depolama ve askılama hizmetlerini yerine getiriyoruz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Tüm eşyalarınızı Uysal ile taşıyabilmek için elimizdeki tüm imkânları seferber ediyoruz. Nakliye sürecimiz vermiş olduğumuz iletişim adreslerimizden bize ulaşmanızla başlar. Müşterilerimizin bize vermiş olduğu bilgilere dayanarak size uygun bir fiyat teklifi sunarız. Şayet gerekiyorsa eşyalarınızı ve evinizin konumunu yerinde görerek teklifimizi ona göre veririz. Taşınma ile alakalı tüm detaylar müşterimiz ile birebir konuşularak anlaşmaya varılır. Anlaşma sonrasında hazırlanacak olan Kadıköy Evden Eve Nakliyat taşıma sözleşmesi imzalandıktan sonra taşınma gününüzü beklemeye başlayabilirsiniz. Kararlaştırılan taşınma gününden en az bir gün önce sizinle irtibata geçilerek taşınmanın detayları bir kez daha gözden geçirilir. Taşınma günü gelip çattığında nakliye aracımız ve uzman taşıma elemanlarımız evinize gelerek en kısa süre içinde evinizi tahliye eder ve sizi yeni adresinize Güvenli bir şekilde taşır.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Her gün biraz daha büyüyen müşteri portföyümüz nakliye alanında doğru yolda olduğumuzun en büyük kanıtıdır. Programlı ve iyi koordine edilmiş ekiplerimiz sayesinde sizlere kusursuz hizmetler veriyoruz. Kadıköy Evden Eve Nakliyat bazı nakliye firmalarının yapmış olduğu gibi taşınma esnasında taşınacak eşyaya herhangi bir sınır koymamakta ve tüm eşyalarınız kaliteli bir şekilde taşınmaktadır.

Bu yazı admin tarafından 3 yıl önce yazıldı.

Yoruma kapalıdır.

× WHATSAPP