Logo
Anadolu : 0850 346 5868
Avrupa : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Ana SayfaHakkımızdaHizmetlerimizReferanslarımızKurumsalBireyselGaleriVideoİletişim

Eşya Depolama

Eşya depolama ekipleri eşyalarınızı evinizde söküp ve ambalajını yaparak uysal ev depolama alanına taşır. Depolama süreci boyunca eşyalarınız ak sigorta güvencesi altında sigortalıdır. Depolama süreci bittikten sonra eşyalarınızı yurt içi istediğiniz ile yada ilçeye getirip teslimatını yapıyoruz.

Eşya depolama işi sorumluluk ve detaycılık gerektiren bir iş dalıdır bir çok şirket firma yada kuruluşlar bu işi hafife allıyor. Depolama işi hafife alınacak bir iş değildir. Bu nedenden; ötürü ev eşyası depolama işi yaparken tedbirli ve önlemli olmak kesinlikle şarttır.

İstanbul da özellikle kentsel depolama adı altında insanlar yıkılan evlerinin yeniden yapılması sürecinde eşyalarını bir süreliğine depolama firmaları ile anlaşarak aylık belirli bir ücret karşılığında eşyalarını depolama şirketine teslim eder. Uysal depolama sayfasına hoş geldiniz. Depolamak artık çok kolay tek yapmanız gerek firmamız ile iletişime geçerek evden eve depolama talebinde bulunmanızdır.

eşya depolama

Evden Eve Depolama

Evden eve depolama; nedir nasıl yapılır yapılır, evden eve depolama denince akıllara direk evden eve nakliyat firmalarının gelmesi doğaldır, evden eve depolama işi hem nakliye hem depolama hizmetini bir arada almaktır. Ev depolama hizmetlerini iyi yapan evden eve depolama şirketleridir. Depolama ambalajı eşyaların depoya taşınması eşyaların yerinde sökülmesi ve depodan eve getirilince de aynı şekilde yerli yerine kurulması bütün bu hizmetlerin birleşimine evden eve depolama, hizmeti deniliyor. Bu hizmetleri firmamız hepsini bir arada buluşturup siz değerli depo müşterilerimize sunmaktadır. Firmamızdan alacağınız ev eşyası depolama hizmetlerimiz sigortalı olup ekstradan firmamız bünyesinde garantilidir.

Ucuz Ev Eşyası Depolama

İstanbul ev depolama hizmetlerini en iyi alacağınız firmalardan biri olan ucuz depolama firmamız ile en iyi şekilde hizmet ve detaylı bilgi alabilir depolama işlerinizi en modern şeklinde yaptıra bilirsiniz. Eşya depolama alanlarımız hijyenik olup en iyi şekilde eşya muhafaza alanlarıdır.

Parça Eşya Depolama

Ev eşyası depolama; denince en başta bütün eşyalarınızı depolamak için ila bir alan bulmanıza gerek yok firmamız parça depolama adı altında sizlere parça ev eşyası depolama, hizmetlerinde sunuyor eşyanızı yoğunluğuna göre fiyatlandırma yapılıp en uygun bütçelere uygun depolarımızda mevcuttur.

Eşya Depolama Avantajları

Herhangi bir sebepten dolayı eşyalarınızı koyacağınız depolama alanları için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Siz istediğiniz zaman alabileceğiniz eşyalarınız eşya depolama alanımızda güvenle muhafaza edilmektedir. Süre kısıtlaması olmaksızın teslim edeceğiniz eşyalarınız siz istemediğiniz sürece bulunduğu alandan kaldırılmaz. Güvenlik sistemi ile korunan eşyalarınız firmamızın sorumluluğu altındadır. Tam anlamıyla; beklentilerinizi karşılayacak depolama alanlarımızı eşyalarınızı teslim etmeden önce de bizzat gelip ziyaret edebilirsiniz, Firmamızdan fiyat bilgisi alıp sonrasında da karar verebilirsiniz. Resmi internet sitemizde yer alan bilgilendirme yazıları ve görseller karar vermeniz hususunda size yardımcı olacaktır.

Depolama Merak Edilen

 
Eşya depolama nedir?
 

Depolama genellikle nakliye firmaları tarafından sunulan bir hizmettir. Bu hizmet fazla eşyalarınız yada uzun vadeli evinizin eşyalarını emanet edebileceğiniz bir depolama alanıdır.

 
Eşya depolama alanları nasıl?
 

Ev eşyaları için farklı depolama alanları vardır. Ev eşyalarının hassasiyeti gözetilerek nem toz gibi ortamlardan ayrı hijyenik alanlar ayrılmıştır. Bu alanlara sayfamızdaki örnek resimlerden bakabilirsiniz.

 
Eşya depolama nasıl yapılmalıdır?
 

Eşya depolama öncelikle depolanacak eşyaların tecrübeli personeller tarafından demontesi ve ambalajı yapılmalıdır. Depolanacak eşyaların ambalajı çift kat yapılmalıdır. Evden eve depolama firmaları hem nakliye hem depolama hizmetleri sundukları için bu konuda uzmanlar.
Detaylı bilgi için depolama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ofis Depolama

Ofis depolama hizmetleri yoğun olarak covid-19 salgınında kapanan yada işletmesi riski görülüp bir süreliğine çalışma izni elinden alınan iş yerleri yüksek rakamlarda kira vermemek için eşyalarını ofis depolama ad altında firmamız yada her hangi bir ofis depolama şirketi ile daha uygun kira maliyetlerine ürünlerini muhafaza ediyor.

Eşya Depolama Şikayet

Eşya depolama şikayet denildiği zaman firmalardan daha önce alınmış depolama hizmetinde yaşanılmış aksilikler ve eksikliklerdir. Bu nedenler firmalardan hizmet alırken bu önemli detayları kesinlikle kaçırmayın.

Ev Eşyası Depolama Yorum

Ev eşyası depolama yorumları kesinlikle gözden kaçırılmayacak kadar önemli bir detaydır. Hizmet alacağınız firma hakkında müşteri yorumları çok önemlidir.

Eşya Depolama Fiyatları

DEPOLAMA DETAYI AYLIK ÜCRET
  1+0 Eşya Deposu   200 TL (AYLIK)
  1+1 Eşya Deposu   250 TL (AYLIK)
  2+1 Eşya deposu   350 TL (AYLIK)
  3+1 Eşya deposu   450 TL (AYLIK)
  4+1 Eşya Deposu   550 TL (AYLIK)
  Villa Eşyası Deposu   850 TL (AYLIK)
Bu depolama ücretleri ortalamadır.
Bu yazı admin tarafından 4 sene önce yazıldı.

Yorum Yapın

× WHATSAPP