Logo
Anadolu : 0850 346 5868
Avrupa : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Ana SayfaHakkımızdaHizmetlerimizReferanslarımızKurumsalBireyselGaleriVideoİletişim

Ev Taşıma

Ev taşıma hizmetleri müşteri taleplerinin kısa zaman zarfı içinde gerçekleşmesine olanak tanımaktadır. Belirli bir sistem ve program dahilinde çalışan bu özel hizmet platformu sürekli kendini yenilemektedir. Vizyonuna artı puan kazandıran çalışma planlamaları sayesinde farklılığın ön plana çıkmasına fırsat tanımaktadır.

Evden eve nakliyat hizmetleri mekanda yer alan eşyaları tek tek incelemektedir. Belirli bir program dahilinde çalışan taşıma hizmetleri tüm eşyaları özel poşetler aracılığı ile paketlemektedir. Hazırlanılan eşyalar kolilere yerleştirilmekte ve en kısa zaman zarfı içinde müşterinin istediği adrese teslim edilmektedir. Evden eve taşıma hizmetleri uygun fiyat aralığı sayesinde daima avantaj elde edilmesini desteklemektedir. Eğer sizler de güven içerisinde tüm eşyalarınızı dilediğiniz adrese taşımak isteyenlerdenseniz bize merhaba diyebilirsiniz.

Ev Taşımacılığı Firmaları

Ev taşımacılığı firmaları yenileyerek yaratan evden eve taşımacılık hizmeti sektörün öncü isimleri arasında boy göstermektedir. Marka olma yolunda emin adımlar ile ilerleyen evden eve nakliyat son zamanlarda tercih edilen firmadır. Eğer sizde kısa zaman içinde eşyalarınızı güvenle taşımak isteyenlerdenseniz evden eve taşıma hizmetlerine merhaba diyebilirsiniz. Bu özel hizmet platformu şimdi uzman çalışma ekibi dahilinde siz değerli müşterilerine hizmet sunmayı bekliyor.

Eskiden eğer taşınmamız mahallemizden gitmemiz gerekiyor ise bu bizi çok üzerdi. Bu işin hiç bir teknik aşamasında bakmaksızın duygusal olarak ne yapıp ne yapamayacağımızı düşünüp bu durumu bir şekilde sindirmeye duruma alışmaya çalışırdık.

Profesyonel Ev Taşıma

Önceliklerimiz, değerlerimiz hatta sevdiklerimiz bile değişebiliyorsa yöntemlerimiz de değişebilir. Eşyaları hele de yeni aldıysanız herhangi zarar gelsin istemezsiniz. Onları özenle paketleyip daha uzun süre kullanabilmek için kırılmasını engellemek en sağlam hali ile muhafaza etmeyi tek bir çizik dahi olmadan koliden çıkarıp eşyaların hasarsız geldiğini görmek nakliye şirketinden beklenen en büyük beklentidir. Ama eşyalarınız taşınırken siz de taşıyabilirsiniz ama eşya taşıma işi bile artık uzmanlık gerektiren iş kolu olmuştur.

Ev Taşıma Sıkça Sorulan

Ev taşıma nasıl yapılıyor?

İşi bilen profesyonel ev taşıma şirketleri tarafından en ince detayına kadar taşıma yapılır.

Ev taşıma şirketleri güvenilir mi?

Evet işini kurumsal yapan ev taşıma firmalarına güvenebilirsiniz.

Ev taşımada firmalar neler yapılıyor?

Anlaşmaya bağlı olarak çalışır firma eğer anahtar teslimi bir taşıma talep ederseniz sadece kahvenizi içmeniz yeterlidir.

Sigortalı ev taşıma nedir?

Taşıma esnasında kırılıp yada hasar gören eşyaları karşılıyor.

Ev taşıma sigortası nasıl yapılır?

İste bağlı taşıma firması da yapıyor dilerseniz kendiniz de yaptıra bilirisiniz.

İstanbul Ev Nakliye Şirketleri

Bu aşamayı hallettikten sonra iş eşyaları nakliye firması tarafından araca taşınıp yerleştirilmesidir. Eşyalarınızın personelimiz tarafından araçlarımıza yerleştirilirken dilerseniz aracımızın yanında beraber bu işin nasıl ilerlediğini takip edebilirsiniz.

Ev taşıma esnasında eşyalarınızı özenle yerleştirilen elemanlarımız onları üzerlerin de yer alan yönergelere göre dizecekler. Eşyalarının içeriği hem de ne tür maddeler olduğunu gösteren yazılar ve uyarı kartları eşyalarınızın yer aldığı kolilere işlenerek taşıma personeli tarafından araçlarımıza yüklenirken nitelik sırasına göre istifi sağlanacaktır. Eşyalarınızı aracımıza yüklememekte olan,  personelimiz eşyalarınızın hiçbir hasara uğramadan teker teker yerleştirilmesine gerekli önemi verecektir. Taşınacak eşyalarınızı belli bir sıra gözeterek ve şekil ve içeriklerine dikkat ederek yerleştirmek personelimizin önemli bir görevidir. İşin bu kısmını kolaylıkla yapan deneyimli personelimiz,  çelik kasalı nakliye araçlarıyla eşyaların en güvenli ve en sağlam halleriyle taşınmasını sağlayacaktır.

Ev Eşyası Taşıma

Eşyalarınız hasar göremeden taşınmakta ki işin kalitesi lojistik boyutu müşteri portföyü gibi bir çok unsur zarar görmeden bu iş kolaylık ile hayal edilebilsin. Bu çelik kasalı araçlarımızın bir çok avantajı olduğu gibi ofis taşıma, mağaza taşıma, banka, müze, gibi kırılabilir parçaların yoğun olduğu faaliyet alanlarında maksimum koruma ve güvenlik sağlamasıdır. Çelik kasalı araçlarımızda eşyalarınızın kaybolma gibi bir durumu da asla söz konusu değildir. Ev taşımacılığı esnasında yeterince özen gösterilmesi eşyalar sahiplerine teslim edilecekleri zamana kadar itina ile güvencemiz altındadır.

Eski usul kalma nakliyat yöntemleri yerine böyle titizlik itina ile yapılan nakliye operasyonları sorunları sıfıra indirmektedir. İstanbul taşıma işinin son basamağı olan teslimat aşamasında teslim alınan eşyaların hem en mühim hem de en önemli aşamalarından biridir. Bu aşamayı da eksiksiz güvenle hallettikten sonra işimizi alnımızın akı bileğimizin hakkı ile yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz, sizlere bizi dostlarınıza tavsiye etmenizi önereceğiz.

Ev Taşıma Fiyatları Ücretleri

EV TAŞIMA DETAYI ORTALAMA FİYAT
  1+0 Ev Taşıtmak   900 TL
  1+1 Ev Taşıtmak   1200 TL
  2+1 Ev Taşıtmak   1550 TL
  3+1 Ev Taşıtmak   1900 TL
  4+1 Ev Taşıtmak   2300 TL
  Villa Taşıma   5500 TL
Bu ev taşıma fiyatları ortalama genel fiyatlardır.
Bu yazı admin tarafından 4 sene önce yazıldı.

Yorum Yapın

× WHATSAPP