Logo
Anadolu : 0850 346 5868
Avrupa : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Ana SayfaHakkımızdaHizmetlerimizReferanslarımızKurumsalBireyselGaleriVideoİletişim

Maltepe Asansörlü Taşıma

Maltepe asansörlü taşıma olarak sektörümüzde hızlı bir artış söz konusu olmakta, firmalar personellerin maliyetlerinin yüksek olması itibari ile bazen asansörlü taşıma hizmetini müşterilerine sunarak hem onların Güvenli bir şekilde evini işyerini taşıtma imkanına kavuşmasını, hem de daha ekonomik koşullarda taşıtma olanağını kavuşmasını sağlamışlardır.

Maltepe Asansörlü Taşıma

Maltepe asansörlü taşıma hizmeti öncesi eski derme çatma yüksek binalarda ve kentsel dönüşümle yıkılacak yüksek katlı asansörsüz binalarda hayli bir zor gerçekleşmekte idi, Taşımacılık insana gücü ile yapılmakta, insanlar sırtlarına yükleyip merdivenlerden indirmekte yada çıkarmakta buda bazen çarpmalar yada düşüp kırılmalar çizilmeler sonucu doğurmakta eşyalar kullanılamaz hale gelmekte idi. Ama gelişen sektörümüze kolaylıkların da entegresi ile bu iş artık asansörlü araçlarla gerçekleştirilmekte, sizlerin de huzuru teminat altına alınmaktadır.

Maltepe asansörlü taşıma sistemlerinin maliyetlerinin yüksek olması birçok firmanın bu hizmeti müşterisine kiralık asansör firmalarından asansör kiralayarak sunmasına sebebiyet vermiş, buda müşteriye sunulacak hizmette ek bir maliyet getirmiştir. Maltepe Asansörlü Taşımacılık bunun için kendi asansör sistemini satın alarak bu hizmeti veren ilk firma olması avantajı ile de birçok müşterisine ve nakliye firmasına bu hizmeti sunma olanağı yakalamış edindiği geniş referansları ile sektörün lideri olmuştur.

Bu yazı admin tarafından 4 sene önce yazıldı.

Yoruma kapalıdır.

× WHATSAPP