Logo
Anadolu : 0850 346 5868
Avrupa : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Ana SayfaHakkımızdaHizmetlerimizReferanslarımızKurumsalBireyselGaleriVideoİletişim

Villa Taşımacılığı

Villa taşıma nakliyat sektörü özen isteyen bir sektördür. Sektörde görev alan kişilerin tecrübeli olması ve eşyalara gerekli özeni göstermeleri gereksiz masraflar yaşanmaması adına önemli olmaktadır. Ev ve iş yeri taşımaktan daha fazla özen gerektire villa taşımacılığı sayıları oldukça fazla olan eşyalardan dolayı biraz zor olabilmektedir. Bu konuda kendisini geliştirmiş olan firma yapmış olduğu plan sonrasında her odanın eşyalarını karışmaması adına tek tek paketlemektedir.

Koliler üzerine hangi odaya ait oldukları da belirtilerek yeni yerlerinde aramak zorunda kalınmadan açılmaları sağlanmaktadır. Hizmetten faydalanmak isteyen kişiler firma ile gerekli iletişimlere geçmesinin ardından eşyaların bulunduğu mekânlara giden eksperler incelemeleri yapmanın ardından taşınmalarda kaç kişinin görev alacağı, ne kadar ambalaj malzemesi kullanılacağı, aracın ebadı ve asansör sistemi gibi ekstra hizmetlerin olup olmadığına karar vererek fiyatları belirlemektedir. Diğer hizmetlerden farklı olan istanbul villa taşımacılığı farklı fiyat tekliflerinin de ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Villa Taşıma

Fakat yapılan ödemeler karşılığında eşya sahipleri özel eşyaları haricinde hiçbir eşyaya ellerini sürmemekte olup, firma tarafından gerekli olan hizmet kısa süre içerinde gerçekleştirilmektedir. Araç çeşitlerinden, müşteri deneyimine kadar her ayrıntıya özen göstermekte olan firma işe başlamış olduğu günden bugüne kendisini büyük ölçüde yenilemiş durumdadır. Teknoloji nimetlerinden faydalanan ve bu sayede villa taşımacılığı konusunda kendisi ile yarışan firma kalitesinden ödün vermeden çok daha uzun yıllar bu özel hizmeti sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Sorunsuz Ve Güvenilir Taşıma

Villa taşımak için firmamızdan yardım alabilirsiniz. İstanbul’da en lüks olan villalar için taşımacılık alanında en etkili sonuçları alacaksınız. Firmamız villa taşıma en lüks araçlarla ulaşım sağlar. Firma çalışanlarımız müşteri isteklerini anında yerine getirir. Eşyalarınızın maddi ve manevi değerini önemsemekteyiz. Bu hizmetlerin teknolojik ürünlerle yapılmasını sağlıyoruz.

Kırılacak olan mutfak eşyalarına özenli bir şekilde işlem yapar. Araçlara nakliye süreçlerinde acele etmeden işlem yapılır. Firmamız nezdinde bu hizmetleri profesyonel şekilde alacaksınız. Her zaman fark yaratacak olan özel çözümler sağlanır. İki katlı olan villalar içinde seri şekilde aktarım yapılır. Maddi değeri fazla olan eşyalar içinde istanbul villa taşıma hizmetleri gayet başarılı şekilde yapılır. Taşımacılık alanında %100 güven verici sonuçları almanız için bir telefon açmanız yeterlidir. Maddi değerleri ise uygundur. Ürünlerin çok olması bile bizler için önemli değildir. Araç sınıflarımız oldukça kalitelidir. Tüm personellerimiz sorunsuz hizmet kalitesi sağlar.

İstanbul Villa Taşımacılığı

Villa içinde olan tüm ürün ve eşyaları taşıma işi güven verici olmak zorundadır. İstanbul’un Beşiktaş Beykoz gibi yerleşim yerlerinde olan birçok malikânenin taşınmasında bizler rol oynadık. Firma olarak bu alanda her zaman parmakla gösterilecek sonuçları yaptığımızdan dolayı her zaman seçilmekteyiz. İstanbul evden eve nakliyat firmamız villa taşıma açısından sorunsuz destek gösterir. Eşya kaldırma ve sevk süreçleri alanında uzman olan ekiple yapılacaktır. Bu alanda modern destek almak ve profesyonel çözümlere kavuşmak için yardımcı olacağız.

Kurumsal bir şirket ile eşyalarınızı taşıtmanızı öneriyoruz, villa eşyası her nakliye firması ile tanınacak eşyalar değildir hacmi kaba ve ağrı olan eşyalardır. Bu eşyaların genellikle maddi ve manevi değerli yüksektir. Bu nedenlerden dolayı Villa taşıma şirketi seçmenizi öneriyoruz daha güvenli ve daha kaliteli taşıma yaparlar.

Villa taşıma işlemi kaç gün sürüyor?

Eşyanın hassasiyeti ve yoğunluğuna göre 2 ila 4 gün arası sabah : 09:00 – akşam 17:00 mesai saatleri arasında bir zaman içerisinde komple taşıması ve yerleştirilmesi yapılmaktadır.

Taşımada ne gibi güvenceleriniz var?

Eşyalarınızın değerinde bir kapsamlı genel taşıma sigortası yapılmaktadır.

Villa taşıma fiyatları nedir?

Taşıma fiyatlarını ekspertizimiz eşyaları ve taşıma mesafesine göre belirlemektedir.

Erken rezervasyonda indirim yapıyor musunuz?

Evet erken rezervasyonlarda %10 indirimli taşıma hizmeti sunuyoruz.
Bu yazı admin tarafından 4 sene önce yazıldı.

Yoruma kapalıdır.

× WHATSAPP